• KLUB GIER – SZAFA GRA

Schowaj telefon, nie graj!

Albo graj J …….. ale w planszówki w sali nr 16 na przerwach!

Środa i czwartek po 5 godzinie lekcyjnej.

Czy wiesz, że Planszówki wnoszą bardzo dużo walorów edukacyjnych i rozwojowych.

Dziecko uczy się podstawowych pojęć matematycznych takich jak przeliczanie, dodawanie czy odejmowanie w sposób praktyczny. Rozbudza się u niego myślenie logiczne oraz przyczynowo - skutkowe. Rozwijają się procesy poznawcze, np. pamięć, uwaga czy koncentracja. Umacniają się też więzi społeczne.

Strategia, kombinowanie, logiczne myślenie, rozwijanie wyobraźni, planowanie i wspólne działanie - to moim zdaniem - główne walory edukacyjne gier.

Na naszych spotkaniach nie ma nudy, gwarantujemy moc emocji, dużo śmiechu i zdrowej rywalizacji. Dla nas nie ma znaczenia ile masz lat, do której klasy chodzisz, gry są wielopokoleniowe i tak je wykorzystujemy J

Jeśli masz w domu gry, w które nie masz z kim grać przynieś na spotkanie, chętnie nauczymy się czegoś nowego J Jeśli chcesz wzbogacić nasz zbiór gier Zapraszamy do kontaktu z opiekunem.

Samorząd Uczniowski:

Wiktoria Nowakowska