• DYŻURY WAKACYJNE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

• Uprzejmie informujemy zainteresowanych Rodziców, że ustalone zostały terminy dyżurów wakacyjnych oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, które będą prowadzone przez szkoły organizujące akcję „LATO w MIEŚCIE 2024”.

Szkoły zapewniają uczniom tzw. klas „0” realizację programu wychowania przedszkolnego pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz właściwą organizację procesu wychowawczo – dydaktycznego przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, warunków do zabawy oraz wyżywienie.

Zapisy na dyżury prowadzone będą w terminie do 10 maja 2024 r. w szkołach, do których dzieci uczęszczają przez cały rok szkolny i przekazywane zbiorczo do placówek dyżurujących.

W trakcie dyżurów wakacyjnych opłata za dzienne wyżywienie będzie wynosić 14 zł.

Do pobrania:

KARTA ZAPISU - DYŻUR WAKACYJNY 2024 - oddział przedszkolny (.pdf)

KARTA ZAPISU DYŻUR WAKACYJNY 2024 – oddział przedszkolny (.doc)

Źródłohttps://www.pruszkow.pl/